Poradnie

Poradnie lekarskie AlfaMed zajmują się opieką zarówno nad dorosłymi, jak i pacjentami w wieku dziecięcym.
Skorzystać z pomocy lekarzy specjalistów mogą osoby zarówno borykające się z powszechnymi alergiami, różnorodnymi problemami skórnymi, częstymi dolegliwościami ze strony kręgosłupa, jak i innych obszarów. Istnieje również możliwość skorzystania ze wsparcia psychiatrycznego.

Konsultacje udzielane są zarówno jednorazowo, w razie wystąpienia nagłych dolegliwości, jak i na zasadzie regularnych wizyt kontrolnych. Jest to zalecana forma korzystania z opieki medycznej, gdyż pozwala szybko wykryć wszelkie zaburzenia zdrowotne oraz im przeciwdziałać.

Jednocześnie prawidłowa profilaktyka i stosowanie się do zaleceń lekarza specjalisty pozwala uniknąć części zachorowań lub ograniczyć ich liczbę w ciągu roku.

AlfaMed oferuje specjalistyczne konsultacje z zakresu:

Poradnie dla dorosłych
W ramach poradni dla dorosłych zapewnione jest wsparcie lekarzy szerokiego zakresu specjalizacji. Z opieki medycznej mogą więc Państwo skorzystać w przypadku różnorodnych problemów zdrowotnych, obejmujących drobniejsze urazy i dolegliwości, jak i zaburzenia wymagające długotrwałego leczenia i konsultacji lekarskich.

Poradnie dla dzieci
Najmłodsi pacjenci AlfaMed mają do dyspozycji specjalistów, którzy pomogą im zwalczyć różnorodne choroby i dolegliwości. W przypadku leczenia dzieci jeszcze większego znaczenia nabierają regularne wizyty kontrolne, pozwalające na bieżąco kontrolować stan zdrowia maluchów, a także odpowiednia profilaktyka pod okiem lekarza.

W ramach umowy z firmami ubezpieczeniowymi dostępne są również konsultacje w zakresie:

  • Chirurgia ogólna i naczyniowa
  • Ortopedia dzieci i dorosłych